GRANĪTS

Īpaši izturīgs akmens ar labu noturību pret skābēm, skrāpējumiemu un karstumu. Pielietojams gan iekštelpās, gan ārā: virtuvju darba virsmām, fasāžu un cokolu apdarei, kāpnēm, grīdām, kamīnu apdarei.

Granītam piemīt vulkāniska daba un sastāv no granulām, kuras ir atšķirīgas ar krāsām un izmēru. Dažiem granīta tipiem piemīt venozs zīmējums kā marmoram. Granīts ir blīvs, ciets akmens ar dažādu virsmas struktūru un krāsu.

 

Granīta tīrīšana

Regulāra granīta tīrīšana – labākais veids lai saglabātu viņa eleganto ārējo izskatu uz desmitgadi. Tam nepieciešams likvidēt (mērcējot, nevis beržot) visus izlietos šķidrumus pēc iespējas ātrāk un izmantot speciālus mazgāšanas līdzekļus, lai likvidētu ieēdušos traipus. Jo granīts nebaidās no skrāpējumiem, pielipušus priekšmetus labāk nokasīt no virsmas ar asmeņi palīdzību.
Izvairieties no parastu mazgāšanas līdzekļu izmantošanas
Neskatoties uz to, ka granīts nebaidās no skābēm kā marmors, nerekomendējas izmantot parastos tīrīšanas līdzekļus, jo to izmantošana pulēšanā ar laiku iesūcas un zaudē spīdumu.

 

 

Marmors

– kristāliska metamorfisma kalnu iezis, radusies kaļķakmens vai dolomīta pārkristalizācijas rezultātā. Marmoram var būt balta, pelēka, zaļa, rozā un citas nokrāsas. Marmors labi pulējas, izmantojas kā apdares materiāls.

 

Apskatiet arī Cokoli, Kolonnas, Baseini, Strūklakas un Āra palodzes no SIA “Akmens apstrādes darbnīcas” piedāvājuma. Lūdzu sazinieties ar mums un sniegsim nepieciešamo konsultāciju un piedāvājumu!

Related Posts

Pasūtīt zvanu
+
Atzvanīt
Zvanīt